Золота підкова Львівщини

Це популярний туристичний маршрут, який включає в себе відвідання Золочівського, Підгорецького, Олеського замків та монастиря оо. Домініканів в с. Підкамінь. Їх красива архітектура, містична історія і мальовничі пейзажі завжди приваблювали людей.
Золочівський замок. Розміщений на невисокому пагорбі в заплаві двох річок, Золочівський замок свого часу слугував як для оборони, так і для житла. У 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора його спорудив Яків Собеський, батько Яна Собеського – короля Польщі. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собєського замок був оновлений і оздоблений творами мистецтва. В’їзна вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасний ренесансний ансамбль замку.Впродовж віків Золочівський замок був і фортецею, і королівською резиденцією, і панською садибою, і навіть тюрмою та навчальним закладом   Підгорецький замок. Мурований замок заснував у 1635 р. коронний гетьман Станіслав Конецпольський на місці давніших укріплень, що належали родині Підгорецьких. Збудований він був головно французьким інженером Гійомом де Бопланом та італійським архітектором Андреа дель Аква. Підгорецький замок – один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали “польським Версалем”. А Підгорецький парк належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення.  Саме цю споруду зробили Лувром, коли знімали усім відомий пригодницький фільм «Д’Артаньян і три мушкетери». Олеський замок.  Вперше Олеський замок згадується в письмових джерелах, датованих 1327 роком.  У другій половині ХV століття замок перетворився у резиденцію магнатських родів: Даниловичів, згодом Собєських, Жувуських. Олеський замок відомий у польській історії тим, що 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Нині це відділ Львівської галереї мистецтв. У музеї представлено: галицько-волинський іконописний живопис ХV–XVIII ст., український портретний живопис XVI–XVIII ст., європейське малярство XVII–XVIII ст., львівську скульптурну школу XV–XVIII ст., різноманітні європейські інтер’єри, а також унікальна колекція творів одного з найталановитіших європейських скульпторів ХVIII століття – Йогана Георга Пінзеля.
Вартість туру:
Кількість, чол. Ціна, грн.
17+2 (бус) 2950
26+3 (Неоплан) 3570
33+4 (сетра) 3950
48+5 (Євроклас) 4700
54+5 (Деніс) 4325
У вартість входить: проїзд комфортабельним транспортом, супровід екскурсовода, страхування, виготовлення документів. Додатково оплачуються вхідні квитки.
Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.