В гості до Святого Миколая

Під час екскурсії відвідаєте старовинне м. Коломия, єдиний у світі музей писанки, міську ратушу,завітаєте в казку для дітей – Садибу Святого Миколая, побуваєте на Срібних водоспадах в с.Шешори, музеї Параджанова режисера фільму “Тіні забутих предків”, а також музеї Кумлика.
1 день
Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут – один з найкрасивіших райцентрів в Україні. Місто славиться єдиним у світімузеєм писанки, який представляє унікальну колекцію традиційногоукраїнського мініатюрного живопису на великодніх яйцях. Будівлюмузею виконано у формі величезної писанки (висота 13 м). Колекціяналічує 10 тис. Будинок ратуші з квадратною вежею розташований вкутку ринкової площі впівоберта до решти будинків і домінує на дво-,триповерховою забудовою центральної частини міста. Побудовано намісці згорілої дерев’яної ратуші.

Садиба Святого Миколая – казка для дітей. Зима асоціюється з казкою, з приходом великого свята, отриманням омріяних подарунків та здійсненням мрій. Та найбільше малечі закарбується в пам’яті святкування дня Святого Миколая в Його маєтку. Отримані казкові враження від знайомства з Святим Миколаєм переповнюють дитячі душі та надовго запам’ятовуються.

 

 2 день

Сріблясті водоспади каскад водоспадів на річці Пістинців межах села Шешори. Річка перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо». Особливо мальовничими Сріблясті водоспади бувають узимку в морозну пору — тоді потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм.
 
 

Музей Параджанова заснований у 2000 році. Основні напрями діяльності: перегляд стрічки та ознайомлення з історією знімання кінофільму «Тіні забутих предків». В музеїдіють такі експозиції: з життя та творчості видатних людей; з побуту та етнографії; з історико-архітектурної спадщини. У цьому будинку під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків» в 1963-1964 рр. жив режисер фільму Сергій Параджанов. Приватний музей Романа Кумлика. Матеріали збиралися протягом 30  років – предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів  та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої гордості господаря є колекція музичних інструментів. Пан Роман особисто і грає на кожному інструменті, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги; захоплююче розповідає про кожен з інструментів. У виконанні господаря Ви також почуєте народні пісні, гуцульські співанки, і все це під його ж  акомпанемент  на цимбалах та інших інструментах.

 
Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.