Замки Закарпаття

Під час 2-х денної мандрівки Закарпаттям на Вас чекатимуть: побудований в романтичному стилі замок Баронів Шернборнів, історія кохання замку Сент Міклош в с.Чинадієво, унікальний зразок середньовічної архітектури замок “Паланок” в м. Мукачево, зразок укріплень бастіонного типуУжгородський замок, визначна памятка оборонної архітектури – Невицький замок ХІІІ ст.
 
1 день

Замок Шернборнів побудований в романтичному стилі, поєднуючи романські та готичні мотиви. Оригінальність його ще в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців)… Замок розміщений в центрі так званого англійського парку, який займає 19 га. У парку виростає безліч рідкісних видів рослин та дерев.
 

 

 

Сент Міклош. Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу графа Імре Текелі та Ілони Зріні, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку. Перша згадка про замок датується 1450 роком.
 

 

Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку“Паланок”. Цей дух ширяє над замком і містом, немов відроджена легенда, немов нагадування про щось давно забуте, але вічне і головне. Романтику лицарьських подвигів нагадують ці просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля…Замок це унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури у поєднанні різних стилів. Перші згадки датуються XI ст.
 

 

2 день

Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст…
Автентична архітектура ХІІІ ст. робить Невицький замок унікальною пам’яткою  Європи. Руїни Невицького замку розташовано на мальовничій горі над долиною річки Уж. Це визначна пам’ятка оборонної архітектури на закарпатських землях, в якій простежується розвиток фортифікаційного будівництва і бойової техніки XIII—XVI ст.
 

 

 

 

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на print

One Comment

  1. Olya

    Мене цікавлять 1та2 денні тури 0977588162 Дякую за відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.