Ах Одеса… (2 дні)

Мандрівка до Одеси

1 ДЕНЬ
  • Виїзд з м. Тернопіль
  • Зустріч групи. Оглядова екскурсія по місту «Ах, Одеса!» (Ви зможете прогулятися по чудовому і взимку, і влітку Приморському бульвару, де розташована міська рада, палац графа Воронцова з колонадою, пам’ятник герцогу де Рішельє і О.С. Пушкіну. Познайомитеся з шедевром архітектури і зодчества – Театром опери і балету, Вашому погляду відкриється чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і море. Ми Вас познайомимо зі знаменитими  Потьомкінськими сходами, улюбленою одеситами Дерибасівською, Міським садом, шахським палацом, та ін архітектурними ансамблями 18-19 ст.
    Відвідування «Археологічного музею» одного з найстаріших в країні, заснованого в 1825 році. (Ви побачите: зібрання єгипетських старожитностей – третє за величиною в колишньому СРСР; «Золоту комору» з справжніми прикрасами з дорогоцінних металів зі скіфських і сарматських могильників; кращі зразки античної скульптури; предмети культури скіфських племен та ін)
2 ДЕНЬ
  • Дельта Дунаю – українська Венеція, край унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей, заплавних лісів – це справжнє природне диво. Навіть просто приїхавши сюди на уїк-енд, будь-яка людина отримає масу унікальних вражень.
    – Прибуття у Вилково. Пішохідна екскурсія по старій частині міста – вулиці, канали, церкви. Відвідування інформаційного центру Дунайського біосферного заповідника.
    – Водна прогулянка по дунайській дельті з екскурсійним обслуговуванням – 4 години (кільцева). Прохід по гирлах Полуденне, Анкундіново, Очаківське з відвідуванням заповідного узмор’я і символічного «0» км. Дунаю, старообрядницького селища Анкундіново. Прогулянкове судно «Пелікан» вміщує 60 пасажирів.
  • Повернення в м. Тернопіль.

У вартість входить: проїзд, супровід екскурсовода,  страхування. Додатково оплачуються вхідні квитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.