Автобусні перевезення туристів – комфортабельні, безпечні, безтурботні, з високим рівнем сервісу, готова запропонувати організаторам автобусних турів наша компанія.

Переваги автобусних перевезень у туризмі

В останні роки спостерігається тільки позитивна динаміка попиту на послуги автобусного туризму, переважно на орендованому транспорті. Бажання подорожувати автобусним транспортом легко пояснити:

  • тури автобусом мобільні, вони не залежать від розкладів, можуть бути організовані за гнучким графіком;
  • замовлення туристичних автобусів обходиться набагато дешевше, ніж трансфер поїздом або літаком
  • пересуваючись автобусом, є можливість отримати максимально можливу зорову інформацію, яка підкріплюється професійною розповіддю супроводжуючого гіда;
  • автобус привозить туристів безпосередньо до мети подорожі, позбавляючи від необхідності міняти вид транспорту і возитися з багажем.

Приводів замовити туристичний автобус безліч. Оренда виправдана не тільки у випадках, коли організовується екскурсія в будь-яке місто, на історичний об’єкт або культурну пам’ятку. На орендованому автобусі зручно поєднувати ділову конференцію, виїзний семінар або заходи аналогічного формату з відвідуванням визначних пам’яток міста.

Оренда туристичних автобусів з нашою компанією

Райдужні відчуття від поїздки і безтурботний настрій туристів в дорозі можливі лише в тому випадку, якщо пасажири впевнені у своїй безпеці і для них створені комфортні умови. Багаторічний досвід в сфері автобусних перевезень туристів дозволяє нам максимально врахувати вимоги до пасажирських перевезень і надати замовникам гідний рівень комфорту в подорожі.

Наш парк техніки – це комфортабельні автобуси з сучасним оснащенням. До послуг туристів: кондиціонер, LCD-монітори, м’яке світло, регульовані сидіння. У салонах по-домашньому затишно. Перед черговим рейсом автобуси проходять суворий технічний огляд, а водії – медичний огляд. Парк техніки обладнаний засобами активної і пасивної безпеки. Наші водії мають високу кваліфікацію, вони ввічливі і доброзичливі. Сукупність перерахованих факторів забезпечують повний спокій туристів під час перевезення. Надаючи в оренду туристичний автобус, ми гарантуємо безпеку пасажирів.

Ми запрошуємо до співпраці туристичні агентства, спортивні команди, музичні колективи, корпоративні групи. При цьому клопоти зацікавлених осіб на замовлення туристичних автобусів зводяться лише до дзвінка і збору багажу. В узгоджений термін до зручного місця буде поданий комфортабельний транспорт. Гнучка цінова політика щодо клієнтів, можливість вибрати марку автобуса, індивідуальний підхід до розрахунку вартості – це приємне доповнення до тих незабутніх відчуттів, які, ми впевнені, ви відчуєте в поїздці!