У житті будь-якої компанії виникають різні корпоративні заходи: робочі або розважальні. Пасажирські перевезення в такому випадку стають кращим рішенням проблеми одночасної доставки всіх співробітників в потрібне місце.

Перевезення груп людей ділиться на дві групи:

  • міжміські;
  • перевезення в межах міста.

Якість пасажирських перевезень всередині міста залежить від професіоналізму водія. Він повинен добре знати місто, оптимальні маршрути руху до необхідних місць і способи під’їздів до них. Такі якості шофера важливі під час екскурсій визначними пам’ятками.

Задоволеність пасажирів залежить від технічного стану транспорту. Транспортні послуги з перевезення пасажирів повинні надаватися на сучасних автобусах, оснащених сучасною технікою, кондиціонером, що забезпечують високий ступінь безпеки. Всі ці якості підтверджуються на техогляді перед рейсом.

Транспортні послуги

Наша компанія щодня розвивається в сфері перевезення пасажирів. За роки своєї діяльності ми довели десяткам клієнтів, що ми є кращими в цій справі, надаємо послуги на максимально високому рівні.

Пасажирські перевезення здійснюються на наших особистих машинах, а не на орендованих. Ми володіємо великим автопарком сучасних автобусів, кожен з яких регулярно проходить технічне обстеження.

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні варіанти послуг:

  • Доставка людей на корпоративи або масові заходи;
  • Екскурсії містом;
  • Перевезення школярів;
  • Ділові поїздки;
  • Доставка співробітників від будинку до робочого місця.

Вже довгі роки ми тісно співпрацюємо з великими компаніями приватного і державного рівнів. Наша головна перевага полягає в ціновій політиці. Ми надаємо клієнтам послуги високого класу за найнижчими цінами на ринку.

Ми надаємо клієнтам сучасні авто з кондиціонерами, інструментами безпеки, мікрофонами і т.д. Наш транспортний асортимент дозволяє організовувати перевезення пасажирів для заходів будь-якого виду. Ми можемо запропонувати мікроавтобуси бізнес-класу, які ідеально підійдуть для перевезення керівництва компанії до місця ділової зустрічі або конференції. Великі автобуси на 35-40 місць ідеально підійдуть для екскурсій і шкільних програм.

Ми надаємо транспортні послуги для своїх клієнтів не тільки всередині міста, але і за його межі всією Україною. Наші машини обладнані всім необхідним для тривалих поїздок: зручні сидіння з можливістю регулювання положення, холодильники для продуктів, біотуалети і телевізори з DVD-програвачами. Наші клієнти пересуваються між містами з максимальним комфортом.