В гости к Святому Николаю

“В гості до Святого Миколая”
Дата проведення – 15 грудня 2018 року
Вартість – 450 грн/чол
Під час екскурсії відвідаєте старовинне м. Коломия, єдиний у світі музей писанки, міську ратушу,завітаєте в казку для дітей – Садибу Святого Миколая, побуваєте на Срібних водоспадах в с.Шешори
 
Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут – один з найкрасивіших райцентрів в Україні. Місто славиться єдиним у світімузеєм писанки, який представляє унікальну колекцію традиційногоукраїнського мініатюрного живопису на великодніх яйцях. Будівлюмузею виконано у формі величезної писанки (висота 13 м). Колекціяналічує 10 тис. Будинок ратуші з квадратною вежею розташований вкутку ринкової площі впівоберта до решти будинків і домінує на дво-,триповерховою забудовою центральної частини міста. Побудовано намісці згорілої дерев’яної ратуші.


Садиба Святого Миколая – казка для дітей. Зима асоціюється з казкою, з приходом великого свята, отриманням омріяних подарунків та здійсненням мрій. Та найбільше малечі закарбується в пам’яті святкування дня Святого Миколая в Його маєтку. Отримані казкові враження від знайомства з Святим Миколаєм переповнюють дитячі душі та надовго запам’ятовуються.

Сріблясті водоспади каскад водоспадів на річці Пістинців межах села Шешори. Річка перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо». Особливо мальовничими Сріблясті водоспади бувають узимку в морозну пору — тоді потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм.
 
У вартість включено: проїзд, екскурсовод, подарунки від Миколая для дітей, страхування

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *