Багато людей за родом своєї роботи або з любові до подорожей часто здійснюють поїздки в інші міста. Такі переїзди повинні проходити максимально комфортно, інакше про плідну роботу або приємний відпочинок можна забути – настрій зіпсує погана дорога. З урахуванням цих нюансів сьогодні все більше людей погоджується з тим, що оренда автобуса між містами – це дуже зручно. Завчасно замовлена ​​поїздка (трансфер) – гарантія того, що подорож пройде без будь-яких сюрпризів і відповідно до Ваших уявлень. Звернувшись в компанію ВІКІ-ТУР, Ви можете замовити міжміський трансфер в будь-якому напрямку

Переваги міжміських автобусних перевезень

Особливо вигідний такий вид трансферу під час переїзду групи, що складається з декількох десятків людей. Тим паче, що за умов корпоративної оренди міжміського автобусу час у дорозі в дружній компанії пролетить непомітно. Під час подорожей поїздом навряд чи можна розраховувати на відповідний комфорт, а авіапереліт зажадає значних фінансових витрат. Так чи не вигідніше зробити замовлення міжміського автобуса в нашій компанії, де кваліфіковані співробітники неодмінно допоможуть Вам визначитися з оптимальним вибором?

Переваги міжміських автобусів нашого автопарку

Наш багаторічний досвід в сфері міжміських перевезень дозволяє компанії завжди надавати послуги найвищої якості. Тим більше, що відмінний технічний стан автобусів – першочергове завдання водіїв. Весь транспорт обладнаний зручними сидіннями з підголовниками, спеціальним відсіком для багажу, кондиціонером, індивідуальним світлом, в деяких моделях передбачений туалет. Таке додаткове обладнання робить наші автобуси чудовим вибором для трансферу в інше місто. Замовляючи міжміський автобус з водієм в нашій компанії, Ви забезпечуєте собі зручний, своєчасний і безпечний проїзд до місця призначення.

Умови оренди

Під час замовлення міжміського автобуса можливі спеціальні умови оренди та знижки, обговорювані в індивідуальному порядку. Ми завжди намагаємося надати своїм клієнтам найвигідніші умови оренди автобусу для міжміських подорожей. Скориставшись послугами нашої компанії Ви відчуєте, що значить якість і комфорт! Трансфер на орендованих автобусах гарантує чіткість і безпеку доставки пасажирів в потрібне місце, високий рівень комфорту під час поїздки. Для людей, які повертаються додому, переміщення в зручному автобусі – відмінний привід відпочити. Ті, хто тільки збирається в подорож, зможуть не нервувати, і сконцентруватися лише на майбутній поїздці.